Oficiální stránky klubu

SK Zeleneč A – Kunice

7.5.2017

Report

Ve 20.kole hostilo Áčko rezervu Kunic, soupeř je na předposledním místě tabulky a tak jsme si přáli potvrdit import bodů z minulých kol ze hřišť soupeřů i na domácím trávníku. Hosté přijeli pouze s jedenácti hráči a také až na vyjímky s podobně mladým kádrem. V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas s mírnou převahou domácího týmu, po půlhodině se v pokutovém území hostů prosadil Karel Vitvera a poslal domácí do vedení 1:0. Úvod druhého dějství se domácím povedl na výbornou, po dvou minutách hostující brankář, který patřil k nejlepším hráčům soupeře a také nastupuje i v poli pouze vyrazil střelu Karla Vitvery, nejrychleji zareagoval Josef Michalec, nekompromisní dorážkou zvýšil vedení domácího celku na 2:0. Za další tři minuty rozehráli domácí rohový kop, na který si nejlépe naběhl Jakub Nevařil a prudkou hlavičkou upravil na 3:0. V dalších minutách zelenečtí  ještě nevyužili několik nadějných příležitostí a tak se ke slovu dostali hosté, když jejich hráč tvrdě atakoval našeho brankáře ve vzdušném souboji a snížil na 1:3. Konečnou podobu výsledku dal střídající Lukáš Černohlávek, který pronikl do pokutového území  a po teči hostujícího obránce skončil míč v jejich síti počtvrté. Třetí vítězství za 3 body v řadě posunulo náš tým do první pětky vyrovnané tabulky. /pk/