SK Zeleneč
Oficiální stránky klubu

Zápasy

Přehled zápasů SK Zeleneč

Datum zápasuUtkáníČas/VýsledekLeagueSezónaČlánek
SK Zeleneč - FK DobřejoviceOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - MFK Klecany1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
TJ Meteor Stříbrná Skalice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - Slavoj VeleňIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Benátky nad Jizerou - SK Zeleneč1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
Sokol Veltěž - SK ZelenečIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč A - AFK NehvizdyOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - FC Sporting Mladá Boleslav1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
AFK Pečky - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - SK Benátky nad JizerouKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
TJ Kunice B - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - Mnichovohradištský SKKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
Aero Odolena Voda - SK Zeleneč BIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč A - Sokol HrusiceOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222020 / 2021
SK Zeleneč - TJ Straky1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
FTA Doubek - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Vyžlovka - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
Union Čelákovice - SK Zeleneč1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč B - TJ Klíčany BIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Šestajovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
Viktoria Sibřina - SK Zeleneč BIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč A - SK MirošoviceOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
TJ Kunice - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - Dolnobousovský SK1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
Jiskra Kojetice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
SK Bakov n.J. - SK Zeleneč1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč B - Sokol VětrušiceIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
Sparta Mratín - SK Zeleneč BIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
Mnichovohradištský SK - SK Zeleneč1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč A - Slavoj Velké PopoviceOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
SK Bášť - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - Sokol Březno1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
FK Bohemia Poděbrady - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč B - Sokol MěšiceIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč A - SK Kostelec u Kř.Okresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
SKK Hovorčovice - SK Zeleneč1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
SK Kosmonosy - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - SK Labský Kostelec1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
Sokol Škvorec - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč B - TJ Sokol VyšehořoviceIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
Svornost Brázdim - SK Zeleneč BIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
FK Dobrovice - SK Zeleneč1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
FK Radošovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - SS Ostrá/LysáKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč B - Sokol MochovIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
FK Dobřejovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
Slavoj Veleň - SK Zeleneč BIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč A - TJ Meteor Stříbrná SkaliceOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
MSK Klecany - SK Zeleneč1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - Union ČelákoviceKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - SK Benátky n/J.1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč B - Sokol VeltěžIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
AFK Nehvizdy - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
Pšovka Mělník - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč A - TJ Kunice BOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
Sparta ČKD Kutná Hora - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - FK Dobrovice1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
Sporting Mladá Boleslav - SK Zeleneč1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
TJ Sokol Hrusice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč B - Aero Odolena VodaIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - AFK PečkyKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
TJ Klíčany B - SK Zeleneč BIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč A - SK ŠestajoviceOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
Mnichovohradištský SK - SK Zeleneč AKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč B - Viktoria SibřinaIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Mirošovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
TJ Straky - SK Zeleneč1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - Footbal Talent AcademyKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč A - Jiskra KojeticeOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
Sokol Větrušice - SK Zeleneč BIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - Union Čelákovice1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
AFK Milovice - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Benátky n.J. - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč B - Sparta MratínIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
Dolnobousovský SK - SK Zeleneč1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - TJ KuniceKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
Slavoj Velké Popovice - SK ZelenečOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
Sokol Měšice - SK Zeleneč BIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč A - SK BášťOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212021 / 2022
SK Zeleneč - SK Bakov n.J.1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
SK Český Brod - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - Mnichovohradištský SK1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - Sokol PředbojIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Kostelec u Kř. - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
SK Polaban Nymburk - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč A - Sokol ŠkvorecOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
Sokol Vyšehořovice - SK Zeleneč BIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
FK Slavoj Lysá nad Labem - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáku 2021/222021 / 2022
Sokol Březno - SK Zeleneč1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
FK Radošovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč - SKK Hovorčovice1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč SG - Real Top PrahaPřátelská utkání staré gardy2021 / 2022
SK Zeleneč B - Sokol BrázdimIII tř. OFS PV - Benfika - 2021/222021 / 2022
SK Šestajovice - SK Zeleneč APřípravné utkání2021 / 2022
SK Labský Kostelec - SK Zeleneč1A třída SKFS skupina B - dorost 2021/222021 / 2022
SK Zeleneč dorost - Sparta Kutná HoraPřípravné utkání2021 / 2022
SKK Hovorčovice - SK Zeleneč APřípravné utkání2021 / 2022
SK Zeleneč dorost - SK Labský KostelecPřípravné utkání2021 / 2022
SK Zeleneč A/B - SK Labský KostelecPřípravné utkání2021 / 2022
SK Zeleneč A/B - TJ SK SatalicePřípravné utkání2021 / 2022
SK Zeleneč dorost - Sparta Kutná HoraPřípravné utkání2020 / 2021
SK Zeleneč dorost - FK Červené PečkyPřípravné utkání2020 / 2021
Spartak Kbely — SK Zeleneč dorostPřípravné utkání2020 / 2021
Slavoj Vrdy - SK ZelenečPřípravné utkání2020 / 2021
SK Zeleneč A - TJ PátekPřípravné utkání2020 / 2021
SK Zeleneč dorost - SK Dolní ChabryPřípravné utkání2020 / 2021
SKK Hovorčovice - SK Zeleneč dorostPřípravné utkání2020 / 2021
FK Přelouč - SK Zeleneč dorostPřípravné utkání2020 / 2021
TJ Běchovice - SK Zeleneč dorostPřípravné utkání2020 / 2021
SK Zeleneč A - TJ KyjePřípravné utkání2020 / 2021
TJ Královice - SK Zeleneč APřípravné utkání2020 / 2021
AFK Pečky - SK Zeleneč dorostPřípravné utkání2020 / 2021
SK Zeleneč dorost - Union VršovicePřípravné utkání2020 / 2021
SK Zeleneč(dorost) - SK Union VršovicePřípravné utkání2020 / 2021
FK Dobřejovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč B - Sokol MochovIII.třída Praha – východ, skupina A – Benfika 2020/212020 / 2021
TJ Sokol Teplýšovice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina C – dorost 2020/212020 / 2021
Jiskra Kojetice - SK Zeleneč BIII.třída Praha – východ, skupina A – Benfika 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč A - TJ KuniceOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - FC S&B Vlašim1A.třída SKFS, skupina C – dorost 2020/212020 / 2021
SK Vyžlovka - SK Zeleneč
SK Zeleneč - Sokol VeltěžIII.třída Praha – východ, skupina A – Benfika 2020/212020 / 2021
AFK Nehvizdy - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212020 / 2021
TJ Kunice - SK ZelenečKrajský přebor SKFS ml.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
TJ Kunice - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192020 / 2021
SK Zeleneč A - SK ŠestajoviceOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212020 / 2021
SK Benátky n.J. - SK ZelenečKrajský přebor SKFS ml.žáků skupina B 2020/212019 / 2020
Benátky n.J. - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - SK KameniceOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - AFK Pečky1A.třída SKFS, skupina C – dorost 2020/212020 / 2021
Svornost Brázdim - SK Zeleneč BIII.třída Praha – východ, skupina A – Benfika 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - FK Bohemia PoděbradyKrajský přebor SKFS ml.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - FK Bohemia PoděbradyKrajský přebor SKFS st.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč B - Aero Odolena VodaIII.třída Praha – východ, skupina A – Benfika 2020/212020 / 2021
TJ Sokol Hrusice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212020 / 2021
FK Týnec nad Sázavou - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina C – dorost 2020/212020 / 2021
TJ Klíčany B - SK Zeleneč BIII.třída Praha – východ, skupina A – Benfika 2020/212020 / 2021
Sparta Kutná Hora - SK ZelenečKrajský přebor SKFS ml.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
Sparta Kutná Hora - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - Slavoj Vrdy1A.třída SKFS, skupina C – dorost 2020/212020 / 2021
TJ Sokol Jestřabí Lhota - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina C – dorost 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - SK VyžlovkaKrajský přebor SKFS ml.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - SK VyžlovkaKrajský přebor SKFS st.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
Slavoj Velké Popovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212020 / 2021
Sokol Větrušice - SK Zeleneč BIII.třída Praha – východ, skupina A – Benfika 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč A - TJ MnichoviceOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212020 / 2021
AFK Pečky - SK ZelenečKrajský přebor SKFS ml.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
AFK Pečky - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - FK Viktoria Velký Osek1A.třída SKFS, skupina C – dorost 2020/212020 / 2021
TJ Sokol Družba Suchdol - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina C – dorost 2020/212020 / 2021
SK Mirošovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč B - Sparta MratínIII.třída Praha – východ, skupina A – Benfika 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - FK Brandýs-BoleslavKrajský přebor SKFS ml.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - FK Brandýs-BoleslavKrajský přebor SKFS st.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
Sokol Měšice - SK Zeleneč BIII.třída Praha – východ, skupina A – Benfika 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč A - SK BášťOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - FK Červené Pečky1A.třída SKFS, skupina C – dorost 2020/212020 / 2021
Football Talent Academy - SK ZelenečKrajský přebor SKFS ml.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
Football Talent Academy - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
Viktoria Sibřina - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - SK Český Brod1A.třída SKFS, skupina C – dorost 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč B - Slavoj VeleňIII.třída Praha – východ, skupina A – Benfika 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - SK Český BrodKrajský přebor SKFS ml.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - SK Český BrodKrajský přebor SKFS st.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - SK Polaban NymburkKrajský přebor SKFS ml.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - SK Polaban NymburkKrajský přebor SKFS st.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
TJ Sokol Vyšehořovice - SK Zeleneč BIII.třída Praha – východ, skupina A – Benfika 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč A - SK Kostelec u KřížkůOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212020 / 2021
SK Kosmonosy - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202020 / 2021
SK Kosmonosy - SK ZelenečKrajský přebor SKFS st.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
1.FC Líbeznice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha – východ – A tým 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč B - Sokol PředbojIII.třída Praha – východ, skupina A – Benfika 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - SS OstráKrajský přebor SKFS ml.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
SK Zeleneč - SS OstráKrajský přebor SKFS st.žáků skupina B 2020/212020 / 2021
TJ Slavia Radonice - SK Zeleneč APřípravné utkání2020 / 2021
Slavoj Stará Boleslav - SK Zeleneč APřípravné utkání2019 / 2020
SK Zeleneč (st.garda) - Újezd nad LesyPřátelská utkání staré gardy2019 / 2020
SK Zeleneč A - SC Xaverov Horní PočernicePřípravné utkání2019 / 2020
SK Zeleneč A - Spartak KbelyPřípravné utkání2019 / 2020
Čechie Dubeč - SK Zeleneč(dorost)Přípravné utkání2019 / 2020
SK Zeleneč B - SK PřišimasyPřípravné utkání2019 / 2020
Slovan Lysá nad Labem - SK Zeleneč(st.garda)Přípravné utkání2019 / 2020
SK Zeleneč A - Čechie DubečPřípravné utkání2019 / 2020
SK Zeleneč(st.garda) - TJ KyjePřátelská utkání staré gardy2019 / 2020
AFK Nehvizdy - SK Zeleneč (dorost)Přípravné utkání2019 / 2020
SC Xaverov Horní Počernice - SK Zeleneč (dorost)Přípravné utkání2019 / 2020
SK Zeleneč (žáci) - SC Xaverov Horní PočernicePřípravné utkání2019 / 2020
SK Zeleneč(dorost) - SK Labský KostelecPřípravné utkání2019 / 2020
FK Újezd nad Lesy - SK ZelenečPřátelská utkání staré gardy2019 / 2020
SK Zeleneč B - Sokol MochovIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
Slavoj Velké Popovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Zeleneč A - SK MirošoviceOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
Jiskra Kojetice - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - Slavia JeseniceKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - Slavia JeseniceKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
FK Bohemia Poděbrady - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - FK Brandýs-Boleslav1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
FK Bohemia Poděbrady - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
AFK Nehvizdy - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Zeleneč B - Sokol VeltěžIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč A - SK KameniceOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
FK Dobrovice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - FC MělníkKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
Svornost Brázdim - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - FC MělníkKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
FK Brandýs-Boleslav - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
TJ Klíčany - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
FK Brandýs-Boleslav - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
TJ Sokol Hrusice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Zeleneč B - Aero Odolena VodaIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
TJ Klíčany - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč A - SK ŠestajoviceOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Zeleneč - SK Benátky n.J.1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - SS OstráKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - SS OstráKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
FK Dobřejovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Bakov n.J. - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
Sokol Větrušice - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - FC Sporting Mladá Boleslav1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč A - TJ Slavia RadoniceOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Benátky n.J. - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Benátky n.J. - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
SK Akuma MB - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
FK Kunice B - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Zeleneč B - Sparta MratínIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - AFK PečkyKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - AFK PečkyKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč A - SK BášťOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
Sparta ČKD Kutná Hora - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - SK Bělá pod Bezdězem1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
Sparta ČKD Kutná Hora - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
Sokol Měšice - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
FK Kunice - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
FK Kunice - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
SK Viktoria Sibřina - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
Mnichovohradištský SK - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč B - Slavoj VeleňIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - SK KosmonosyKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - SK KosmonosyKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
SK Český Brod - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - Union ČelákoviceKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč A - SK Kostelec u KřížkůOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Český Brod - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - Dolnobousovský SK1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
SK Český Brod - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
TJ Sokol Škvorec - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - FK Pšovka MělníkKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - FK Pšovka MělníkKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
1.FC Líbeznice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
Sokol Libiš - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč B - Sokol PředbojIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
TJ SK Satalice - SK Zeleneč APřípravné utkání2019 / 2020
SK Zeleneč A - SC Xaverov Horní PočernicePřípravné utkání2019 / 2020
SK Zeleneč B - SK Kostelec nad Černými lesyPřípravné utkání2019 / 2020
SK Zeleneč A - SKK HovorčoviceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Bělá p.B.1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Spartak PříbramKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Spartak PříbramKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
Český Lev-Union Beroun - SK ZelenečKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
Český Lev-Union Beroun - SK ZelenečKrajský přebor st.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
SK Kamenice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
Union Čelákovice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - Sokol HrusiceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
Sokol Veltěž - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
FC Mělník - SK ZelenečKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
FC Mělník - SK ZelenečKrajský přebor st.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Křinec1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Spartak Příbram - SK ZelenečKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
Mnichovohradištský SK - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Spartak Příbram - SK ZelenečKrajský přebor st.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
FK Kunice B - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Svornost BrázdimIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - Slavoj Velké PopoviceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Sokol Libiš1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
Sokol Předboj - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Český Lev-Union BerounKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Český Lev-Union BerounKrajský přebor st.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
Akuma Mladá Boleslav - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
FK Odolená Voda - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sokol SluhyIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FC MělníkKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FC MělníkKrajský přebor st.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
Sparta Mratín - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - FK DobřejoviceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
FC Mělník - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Benátky n.J.1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
FC Mělník - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
FK Bohemia Poděbrady - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
FK Bohemia Poděbrady - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
Slavia Radonice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - AFK NehvizdyIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Benátky n.J.Krajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Benátky n.J.Krajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Český BrodKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Český BrodKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - Sokol SenohrabyOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
Jiskra Kojetice - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
FK Dobrovice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Šestajovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Dolnobousovský SK1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sokol MěšiceIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
AFK Pečky - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
AFK Pečky - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
Sokol Mochov - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - Viktoria SibřinaOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Pšovka MělníkKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
Sokol Kostomlaty - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Pšovka MělníkKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
FK Brandýs-Boleslav - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Brandýs-Boleslav1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
FK Brandýs-Boleslav - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sokol VětrušiceIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zápy B - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Bášť - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - 1FC LíbezniceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Bakov n.J. - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Union ČelákoviceKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Union ČelákoviceKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč dorost - SK ÚvalyPřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
AFK Nehvizdy- SK ZelenečPřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
SK Zeleneč - Slavia RadonicePřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
Sokol Libiš - SK ZelenečPřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
FC Mělník - SK ZelenečPřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
SK Zeleneč - SKK HovorčovicePřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
AFK Nehvizdy - SK ZelenečPřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
SK Kosmonosy - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Kosmonosy - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Bělá pod Bezdězem - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - FK Brandýs n.L. BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SKK Hovorčovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - SK KameniceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Union Čelákovice1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Sparta Kutná HoraKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Sparta Kutná HoraKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
FK Křinec - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
Sokol Hrusice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sokol VeltěžIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK KosmonosyKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK KosmonosyKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - FK Kunice BOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Mnichovohradištský SK1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
Svornost Brázdim - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
Sparta Kutná Hora - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
Sparta Kutná Hora - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sokol PředbojIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Bohemia PoděbradyKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
Sokol Libiš - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Bohemia PoděbradyKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
Slavoj Velké Popovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - Odolena VodaOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Český Brod - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Akuma Mladá Boleslav1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Český Brod - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
Sokol Sluhy - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
FK Dobřejovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sparta MratínIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FC MělníkKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
FK Benátky n.J. - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FC MělníkKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
FK Benátky n.J. - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
FK Benátky n.J. - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - Slavia RadoniceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
AFK Nehvizdy - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
Sokol Senohraby - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Dobrovice1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Jiskra KojeticeIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
Slovan Lysá n.L. - SK Zeleneč SG2018 / 2019
SK Zeleneč - AFK PečkyKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - AFK PečkyKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - SK ŠestajoviceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
Sokol Měšice - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
Dolnobousovský SK - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
Viktoria Sibřina - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Sokol Kostomlaty1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sokol MochovIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
Pšovka Mělník - SK Zeleneč ml.žáciKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
Pšovka Mělník - SK Zeleneč st.žáciKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
Sokol Větrušice - SK ZelenečIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - SK Zápy BOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
FK Brandýs-Boleslav - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Brandýs-BoleslavKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Brandýs-BoleslavKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
1.FC Líbeznice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
Union Čelákovice - SK Zeleneč ml.žáciKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Bakov n.J.1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
Union Čelákovice - SK Zeleneč st.žáciKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - SK BášťIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - FC SatalicePřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
SK Zeleneč B - FK RostoklatyPřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
SK Zeleneč A - FK KlánovicePřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
Svornost Brázdim - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - Sokol SvojeticeOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - SK Votice1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
TJ Sedlec-Prčice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
Sokol Hrusice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - AFK NehvizdyIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč st.garda - Slovan Lysá nad LabemPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Bašť - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Sokol SenohrabyOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
AFK Nehvizdy - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
FK Týnec nad Sázavou - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
FC Velim - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
Sokol Měšice - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - SK Kostelec u Křížků1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zápy B - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - 1FC LíbezniceIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - AERO Odolena VodaOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
Sokol Mochov - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - TJ Slavia RadoniceOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
Spartak Čelákovice - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SKP Mladá Boleslav - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Úvaly - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - FK Bílkovice1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Kostelec u Křížků - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Sokol SluhyIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Slavoj Vrdy1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - FC Jílové1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SKK Hovorčovice - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - FK Kunice BOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
Slavoj Čerčany - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
FK Kavalier Sázava - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
Sokol Měšice - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
FK Viktorie Velký Osek - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Sokol MochovOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
Sokol Škvorec - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Viktoria SibřinaIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Sokol Mukařov1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - FK KřeniceIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - TJ Straky1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Úvaly B - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
TJ Sokol Teplýšovice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - SK ŠestajoviceOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Šestajovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Jiskra KojeticeIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
Sokol Jestřabí Lhota - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - FK Dobrovice1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
1.FC Líbeznice - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
AERO Odolena Voda - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
Sokol Předboj - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Mnichovohradištský SK1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč st.garda - Slavoj Stará BoleslavPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - TJ KlíčanyOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Vyžlovka - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Sparta MratínIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
FK Kunice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - SK Kopaná Benátky n.J.1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018