SK Zeleneč
Oficiální stránky klubu

Zápasy

18.1.2017

Přehled zápasů SK Zeleneč

Datum zápasuUtkáníČas/VýsledekLeagueSezónaČlánek
SK Zeleneč B - Sokol MochovIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
Slavoj Velké Popovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Zeleneč A - SK MirošoviceOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
Jiskra Kojetice - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - FK Brandýs-Boleslav1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
AFK Nehvizdy - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Zeleneč B - Sokol VeltěžIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč A - SK KameniceOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
FK Dobrovice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
Svornost Brázdim - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
FK Brandýs-Boleslav - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
TJ Klíčany - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
FK Brandýs-Boleslav - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
TJ Sokol Hrusice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Zeleneč B - Aero Odolena VodaIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
TJ Klíčany - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč A - SK ŠestajoviceOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Zeleneč - SK Benátky n.J.1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - SS OstráKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - SS OstráKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
FK Dobřejovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Bakov n.J. - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
Sokol Větrušice - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč A - TJ Slavia RadoniceOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Zeleneč - FC Sporting Mladá Boleslav1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
SK Benátky n.J. - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Benátky n.J. - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
SK Akuma MB - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
FK Kunice B - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Zeleneč B - Sparta MratínIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - AFK PečkyKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - AFK PečkyKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč A - SK BášťOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
Sparta ČKD Kutná Hora - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - SK Bělá pod Bezdězem1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
Sparta ČKD Kutná Hora - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
Sokol Měšice - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
FK Kunice - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
FK Kunice - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
SK Viktoria Sibřina - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
Mnichovohradištský SK - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč B - Slavoj VeleňIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - SK KosmonosyKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - SK KosmonosyKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
SK Český Brod - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - Union ČelákoviceKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč A - SK Kostelec u KřížkůOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
SK Český Brod - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - Dolnobousovský SK1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
SK Český Brod - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
TJ Sokol Škvorec - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - FK Pšovka MělníkKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč - FK Pšovka MělníkKrajský přebor SKFS sk.B st.žáci 2019/202019 / 2020
1.FC Líbeznice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha-východ A-tým 2019/20202019 / 2020
Sokol Libiš - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč B - Sokol PředbojIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2019/202019 / 2020
TJ SK Satalice - SK Zeleneč APřípravné utkání – 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč A - SC Xaverov Horní PočernicePřípravné utkání – 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč B - SK Kostelec nad Černými lesyPřípravné utkání – 2019/202019 / 2020
SK Zeleneč A - SKK HovorčoviceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Bělá p.B.1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Spartak PříbramKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Spartak PříbramKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
Český Lev-Union Beroun - SK ZelenečKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
Český Lev-Union Beroun - SK ZelenečKrajský přebor st.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
SK Kamenice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
Union Čelákovice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - Sokol HrusiceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
Sokol Veltěž - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
FC Mělník - SK ZelenečKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
FC Mělník - SK ZelenečKrajský přebor st.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Křinec1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Spartak Příbram - SK ZelenečKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
Mnichovohradištský SK - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Spartak Příbram - SK ZelenečKrajský přebor st.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
FK Kunice B - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Svornost BrázdimIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - Slavoj Velké PopoviceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Sokol Libiš1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
Sokol Předboj - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Český Lev-Union BerounKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Český Lev-Union BerounKrajský přebor st.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
Akuma Mladá Boleslav - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
FK Odolená Voda - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sokol SluhyIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FC MělníkKrajský přebor ml.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FC MělníkKrajský přebor st.žáků nadstavba 2018/192018 / 2019
Sparta Mratín - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - FK DobřejoviceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
FC Mělník - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Benátky n.J.1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
FC Mělník - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
FK Bohemia Poděbrady - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
FK Bohemia Poděbrady - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
Slavia Radonice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - AFK NehvizdyIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Benátky n.J.Krajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Benátky n.J.Krajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Český BrodKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Český BrodKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - Sokol SenohrabyOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
Jiskra Kojetice - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
FK Dobrovice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Šestajovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Dolnobousovský SK1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sokol MěšiceIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
AFK Pečky - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
AFK Pečky - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
Sokol Mochov - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - Viktoria SibřinaOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Pšovka MělníkKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
Sokol Kostomlaty - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Pšovka MělníkKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
FK Brandýs-Boleslav - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Brandýs-Boleslav1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
FK Brandýs-Boleslav - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sokol VětrušiceIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zápy B - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Bášť - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - 1FC LíbezniceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Bakov n.J. - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Union ČelákoviceKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Union ČelákoviceKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč dorost - SK ÚvalyPřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
AFK Nehvizdy- SK ZelenečPřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
SK Zeleneč - Slavia RadonicePřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
Sokol Libiš - SK ZelenečPřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
FC Mělník - SK ZelenečPřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
SK Zeleneč - SKK HovorčovicePřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
AFK Nehvizdy - SK ZelenečPřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
SK Kosmonosy - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Kosmonosy - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Bělá pod Bezdězem - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - FK Brandýs n.L. BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SKK Hovorčovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - SK KameniceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Union Čelákovice1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Sparta Kutná HoraKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Sparta Kutná HoraKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
FK Křinec - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
Sokol Hrusice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sokol VeltěžIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK KosmonosyKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK KosmonosyKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - FK Kunice BOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Mnichovohradištský SK1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
Svornost Brázdim - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
Sparta Kutná Hora - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
Sparta Kutná Hora - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sokol PředbojIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Bohemia PoděbradyKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
Sokol Libiš - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Bohemia PoděbradyKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
Slavoj Velké Popovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - Odolena VodaOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Český Brod - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Akuma Mladá Boleslav1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Český Brod - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
Sokol Sluhy - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
FK Dobřejovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sparta MratínIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FC MělníkKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
FK Benátky n.J. - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FC MělníkKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
FK Benátky n.J. - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
FK Benátky n.J. - SK ZelenečKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - Slavia RadoniceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
AFK Nehvizdy - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
Sokol Senohraby - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Dobrovice1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Jiskra KojeticeIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
Slovan Lysá n.L. - SK Zeleneč SG2018 / 2019
SK Zeleneč - AFK PečkyKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - AFK PečkyKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - SK ŠestajoviceOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
Sokol Měšice - SK Zeleneč BIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
Dolnobousovský SK - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
Viktoria Sibřina - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - Sokol Kostomlaty1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - Sokol MochovIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
Pšovka Mělník - SK Zeleneč ml.žáciKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
Pšovka Mělník - SK Zeleneč st.žáciKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
Sokol Větrušice - SK ZelenečIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - SK Zápy BOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
FK Brandýs-Boleslav - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Brandýs-BoleslavKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - FK Brandýs-BoleslavKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
1.FC Líbeznice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ A tým 2018/192018 / 2019
Union Čelákovice - SK Zeleneč ml.žáciKrajský přebor SKFS sk.B ml.žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč - SK Bakov n.J.1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2018/192018 / 2019
Union Čelákovice - SK Zeleneč st.žáciKrajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč B - SK BášťIII.třída Praha-východ, skupina A - Benfika 2018/192018 / 2019
SK Zeleneč A - FC SatalicePřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
SK Zeleneč B - FK RostoklatyPřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
SK Zeleneč A - FK KlánovicePřípravné utkání 2018/20192018 / 2019
Svornost Brázdim - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - Sokol SvojeticeOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - SK Votice1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
TJ Sedlec-Prčice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
Sokol Hrusice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - AFK NehvizdyIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč st.garda - Slovan Lysá nad LabemPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Bašť - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Sokol SenohrabyOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
AFK Nehvizdy - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
FK Týnec nad Sázavou - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
FC Velim - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
Sokol Měšice - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - SK Kostelec u Křížků1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zápy B - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - 1FC LíbezniceIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - AERO Odolena VodaOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
Sokol Mochov - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - TJ Slavia RadoniceOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
Spartak Čelákovice - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SKP Mladá Boleslav - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Úvaly - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - FK Bílkovice1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Kostelec u Křížků - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Sokol SluhyIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Slavoj Vrdy1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - FC Jílové1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SKK Hovorčovice - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - FK Kunice BOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
Slavoj Čerčany - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
FK Kavalier Sázava - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
Sokol Měšice - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
FK Viktorie Velký Osek - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Sokol MochovOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
Sokol Škvorec - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Viktoria SibřinaIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Sokol Mukařov1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - FK KřeniceIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - TJ Straky1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Úvaly B - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
TJ Sokol Teplýšovice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - SK ŠestajoviceOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Šestajovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Jiskra KojeticeIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
Sokol Jestřabí Lhota - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - FK Dobrovice1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
1.FC Líbeznice - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
AERO Odolena Voda - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
Sokol Předboj - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Mnichovohradištský SK1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč st.garda - Slavoj Stará BoleslavPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - TJ KlíčanyOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Vyžlovka - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Sparta MratínIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
FK Kunice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - SK Kopaná Benátky n.J.1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - SKK HovorčoviceOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Sokol Nespeky1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
FK Brandýs B - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Svornost BrázdimOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - SK VojkovicePřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
Slavia Jesenice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Čechie Dubeč BPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - FC TuchorazPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
Slavoj Vyšehrad - SK Zeleneč dorostPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Čečelice - SK Zeleneč BPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
FC Satalice - SK Zeleneč BPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
FK Dobrovice - SK Zeleneč dorostPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - FK VysokáPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč dorost - JFG IsardreieckPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - Spartak HrdlořezyPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - Spartak KbelyPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - SK ĎáblicePřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - FK KlánovicePřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Čechie Dubeč BPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Svornost BrázdimIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
Sokol Svojetice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Votice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - Sokol HrusiceOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - TJ Sedlec-Prčice1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
AFK Nehvizdy A - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
Svornost Brázdim - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
Sokol Senohraby - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - AFK NehvizdyOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - FK Týnec nad Sázavou1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - SK BašťIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - FC Velim1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - SK Zápy BOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
Aero Odolena Voda - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Kostelec u Křížků - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
1.FC Líbeznice - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč- SK Úvaly1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Sokol MochovIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
Slavia Radonice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - SKP Mladá Boleslav1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Spartak ČelákoviceOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - SK Kostelec u Kř.Okresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
FK Bílkovice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
Sokol Sluhy - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
Slavoj Vrdy - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
FK Kunice B - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
Mladší přípravka ATurnaje OFS Praha - východ 4+1 - mladší přípravka2017 / 2018
SK Zeleneč - Slavoj Čerčany1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Sokol MěšiceIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - FK Viktorie Velký Osek1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - SK Úvaly BOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
Sokol Mukařov - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
Sokol Mochov - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
Mladší přípravka BTurnaje OFS Praha - východ 4+1 - mladší přípravka2017 / 2018
FK Křenice - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
TJ Straky - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Šestajovice - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
FC Jílové - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - SK ŠestajoviceOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - FK Radošovice1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
Jiskra Kojetice - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Sokol Jestřabí Lhota1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Benátky nad Jizerou - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - Aero Odolena VodaOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Sokol PředbojIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
Mnichovohradištský SK - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
los Podzim 2017 / 20182017 / 2018
SK Zeleneč - 1.FC LíbezniceOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - SK VyžlovkaOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - TJ Kunice1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
Sparta Mratín - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
TJ Klíčany - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - FK Kavalier Sázava1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
Sokol Nespeky - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
FK Dobrovice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2017/182017 / 2018
SKK Hovorčovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - FK Brandýs n.L.BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - SKK HovorčoviceOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Slavia Jesenice1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
Viktoria Sibřina - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - TJ Sokol ŠkvorecOkresní přebor Praha - východ - A tým 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč - Sokol Teplýšovice1A.třída SKFS, skupina D - dorost 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč dorost - Union ČelákovicePřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - FK Neratovice BPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč B - Kralupy nad VltavouPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
Sokol Pacov - SK Zeleneč BPřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
Slavoj Stará Boleslav - SK Zeleneč APřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Český Brod B - SK Zeleneč APřípravné utkání - 2017/182017 / 2018
SK Zeleneč A - ŠkvorecOkresní přebor Praha - východ - A tým 2016/172016 / 2017
Brázdim - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2016/172016 / 2017
Brázdim - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2016/172016 / 2017
Dolnobousovský SK - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - Kolín1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
Slavoj Vrdy - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - Union ČelákoviceOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2016/172016 / 2017
Mnichovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč B - VětrušiceIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2016/172016 / 2017
Sparta Kutná Hora - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč A - SenohrabyOkresní přebor Praha - východ - A tým 2016/172016 / 2017
Sibřina - SK ZelenečIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2016/172016 / 2017
SK Bakov nad Jizerou - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2016/172016 / 2017
Vyžlovka - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - SK Český Brod1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - Brandýs-Boleslav1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2016/172016 / 2017
Zápy B - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč B - LíbezniceIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - StruhařovOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2016/172016 / 2017
FK Dobrovice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč A - RadoniceOkresní přebor Praha - východ - A tým 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - TJ Jestřabí Lhota1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
FK Loučeň - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2016/172016 / 2017
Šestajovice - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - Sokol Chotětov1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč B - SluhyIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2016/172016 / 2017
Kostelec u Kř. - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - LouňoviceOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč A - KuniceOkresní přebor Praha - východ - A tým 2016/172016 / 2017
TJ Klíčany - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2016/172016 / 2017
Měšice - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - SKP Mladá Boleslav1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - PřišimasyOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - Bělá pod Bezdězem1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2016/172016 / 2017
Hrusice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - Brandýs B(Dřevčice)III.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2016/172016 / 2017
Dobrovice - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2016/172016 / 2017
Odolená Voda - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - BašťIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - Sokol KlecanyOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - TJ Křinec1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč A - VyžlovkaOkresní přebor Praha - východ - A tým 2016/172016 / 2017
Mochov - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2016/172016 / 2017
FK Lysá nad Labem - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
Předboj - SK ZelenečIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - Sokol Klecany1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2016/172016 / 2017
Mukařov - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč B - KojeticeIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - LíbezniceOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - SK Kosmonosy1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
Radonice - SK ZelenečOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč A - Úvaly BOkresní přebor Praha - východ - A tým 2016/172016 / 2017
Pšovka Mělník - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2016/172016 / 2017
Nehvizdy - SK Zeleneč BIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2016/172016 / 2017
Mnichovohradištský SK - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - Benátky nad Jizerou1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč B - MochovIII.třída Praha - východ, skupina A - Benfika 2016/172016 / 2017
Hovorčovice - SK Zeleneč AOkresní přebor Praha - východ - A tým 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - HovorčoviceOkresní přebor mladších žáků Praha - východ 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - FK Čáslav1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
Sázava - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - Slavoj Stará BoleslavPřípravné utkání - 2016/172016 / 2017
TJ Sokol Pacov - SK Zeleneč BPřípravné utkání - 2016/172016 / 2017
Sokol Libiš - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč - Luštěnice1A.třída SKFS, skupina B - dorost 2016/172016 / 2017
Benátky nad Jizerou - SK Zeleneč1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč A - SK Český Brod BPřípravné utkání - 2016/172016 / 2017
AFK Pečky – SK ZelenečPřípravné utkání - dorost 2016/172016 / 2017
Satalice B – SK Zeleneč BZimní turnaje - 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč – SK ÚvalyPřípravné utkání - dorost 2016/172016 / 2017
TJ Kbely – SK ZelenečZimní turnaje - 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč – Union ČelákovicePřípravné utkání - dorost 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč B – ChrastZimní turnaje - 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč – TJ PragaZimní turnaje - 2016/172016 / 2017
Satalice A – SK ZelenečZimní turnaje - 2016/172016 / 2017
SK Zeleneč – SpojeZimní turnaje - 2016/172016 / 2017
Fotbalová akademie MSM – SK ZelenečZimní turnaje - 2016/172016 / 2017