SK Zeleneč
Oficiální stránky klubu

Sázava – SK Zeleneč

Report

FK Kavalier Sázava – SK Zeleneč 6:1(3:0)

Branka: Štádler

            V neděli 19.3. zavítal náš tým starších žáků na půdu Sázavy, aby zde sehrál druhé jarní mistrovské utkání. Výkon z Benátek dával tušit, že se můžeme těšit na kvalitní fotbalovou podívanou, ale žel zůstalo dnes za očekáváním…

            K zápasu jsme odjížděli v neděli brzy ráno bez Krupiho a Sejráka(chřipka), Rosťi(hory) a Jirky(zranění).

            Sobotní večerní déšť dával tušit, že se utkání bude hrát na podmáčeném hřišti, což se vyplnilo a čekalo nás utkání na těžkém, podmáčeném a velmi bahnitém terénu, který místy připomínal pole. Vzhledem k tomu, že jsme celou zimní přípravu absolvovali na umělé trávě nebo v hale, tak byl tento terén pro nás velkou neznámou a nebylo tak na hřišti o překvapení nouze.

            Do utkání jsme vstoupili s Davidem v brance, protože jsme chtěli vyzkoušet konstruktivní rozehrávku od brány, ve které Vlado výrazně zaostává. Tomu jsme naopak dali možnost ukázat své fotbalové kvality v poli. Utkání začalo z naší strany aktivně a vytvořili jsme si dvě brankové příležitosti, ale to bylo z naší strany na dlouhou dobu vše. Pak následoval z naší strany fotbalový úsek, kdy jsme nechtěli hrát, byli jsme všude až druzí nebo třetí, a když jsme krásně vykombinovali akci, tak následovala nahrávka na soupeřovi kopačky, který zasílal nekompromisně jeden míč za druhým do naší nepřipravené obrany a trestal tak naše hrubé chyby. I proto skončil poločas zaslouženě 3:0 pro domácí.

            Do druhé půle jsme se snažili hráče namotivovat a ačkoliv poločasový rozhovor v kabině proběhl v jiném duchu, než jsme zvyklí, vstoupili jsme do druhé půle jako vyměnění s touhou hrát. Zatlačili jsme soupeře před jeho branku a vypadalo to, že vstřelíme kontaktní branku. Bohužel, nestalo se tak a po hrubé chybě při vyvážení míče soupeř opět z brejku potrestal naší chybu a bylo prakticky rozhodnuto.

            Dnešní utkání nám ukázalo naše nedostatky v plné nahotě. Neschopnost vybudit se k utkání, vědět, proč fotbal hraju a co je potřeba obětovat pro úspěch týmu, bylo dnes to, co nám na hřišti výrazně chybělo oproti utkáním z podzimu. Chyběla nám bojovnost, touha hrát, komunikace, podpora spoluhráčů, prostě prakticky vše, co dělá fotbal fotbalem. Z našich hráčů podal obvyklý výkon jen Štádlík, který se snažil pro otočení utkání udělat vše, co bylo v jeho silách a svému průměru se přiblížil Lukin. Ostatní hráči zůstali hluboko za výkony, které dělají divákům a zejména hráčům samotným radost z fotbalu a měli by se zamyslet nad tím, proč tomu tak bylo?

            Co říci závěrem? Pokud se z tohoto výkonu dokážeme ponaučit, zamyslet se každý sám nad sebou, nad svým přístupem k utkání a fotbalu samotnému, tak by mohla být tato porážka pro naše “borce” výhrou. To, jestli se to povede uvidíme již tuto sobotu na domácím zápase proti týmu Čáslavi, na který jste všichni srdečně zváni.

 

Petr Nedvěd – trenér

 

Podrobnosti

Datum zápasu Čas League Sezóna
19.3.2017 10:00 1A.třída SKFS, skupina B - starší žáci 2016/17 2016 / 2017

Výsledky

KlubStav 1. poločasStav 2. poločasCelkový počet gólůVýsledek
Sázava336Výhra
SK Zeleneč – Starší žáci011Prohra

SK Zeleneč – Starší žáci

# Hráč Post Góly Asistence Žluté karty Červené karty