SK Zeleneč
Oficiální stránky klubu

Viktoria Sibřina – SK Zeleneč A

Report

Ve třetím kole okresního přeboru sehrálo Áčko utkání na hřišti v Sibřině. Domácí mají vstup do soutěže bez problémů, oba zápasy v úvodních kolech vyhráli a pohoda jim vydržela i v úvodu zápasu. Již po deseti minutách zásluhou do sestavy se navrátivšího V.Kmocha vedli 2:0. V dalším průběhu prvního poločasu byli naši hráči aktivnější, kontaktní gól se i přes některé nadějné příležitosti nepodařilo dát a tak opět udeřili domácí. V 39.min po rychlém brejku přidali branku na hrozivých 3:0. V závěru poločasu navíc odnesl souboj s jedním z domácích hráčů pochroumaným kotníkem J. Hořejš. Ve druhém poločase vstřelil dvě branky také M.Hajný a snížil na rozdíl jediného gólu 2:3. Ovšem domácí další drama nepřipustili, o minutu později se opět prosadili a odskočili na 4:2. Na další změnu i přes veškerou snahu nebylo dost sil zvláště když se začali množit zranění a náš tým neměl dost lidí na střídání. Jaký to paradox když v sobotu na utkání Béčka je šest náhradníků (tři z áčka + tři dorostenci) a s Áčkem jede jen jed druhý přijede až v průběhu zápasu, ostatní se vymluví na zranění, nemoci, únavu apod. ?! Budeme si muset rozmyslet co vlastně chceme v Zelenči hrát a kdo to chce hrát. Áčko má po třech kolech 0 bodů a ve dvou zápasech na hřištích soupeřů dostalo 9 golů, navíc od týmů, které postoupily ze III. třídy !!!

Sestava: T.Řehák – J.Ešner, M.Skuček, J.Janoušek, K.Punčochář(70. P.Šimek) – J.Nevařil, D.Tyšer, J.Hořejš(65.J.Rodovský) J.Michalec – O.Šindler, M.Hajný.

Branky : 48, 63 M.Hajný