SK Zeleneč
Oficiální stránky klubu

Union Čelákovice – SK Zeleneč st.žáci

Report

SŽ: SK Union Čelákovice – SK Zeleneč 0:12 (0:6)

 branky: Pastyřík 3x, Breburda 2x, Luhan 2x, Bílek 2x, Chudý, Moudrý, Štádler

             Do premiérového utkání v Krajském Přeboru  odjížděl náš tým hned po soustředění, takže prakticky nebyl čas si ani pořádně odpočinout, protože jsme přijeli v sobotu odpoledne a zápas byl hned v neděli ráno.

            Oproti loňské sezóně doznal náš tým hned několika změn. Po odchodu rozdílových hráčů Richtera a Ešnera do dorostu bylo otázkou, jak se tým s touto změnou popere. Do týmu se již natrvalo přesunuli hráči ročníku 2005 Vaněk, Pelant a Dorn. Nově náš tým doplnily posily Moudrý a Špička ze sousedních Satalic, kteří do týmu skvěle zapadli a na soustředění tak spolu s ostatními hráči vytvořili super partu. Po dlouhodobém zranění se vrátil Bílek. Tým starších žáků tedy v současné chvíli čítá 15 aktivních hráčů.

            Do zápasu s týmem Čelákovic jsme vlétli aktivně a ukázali jsme, jakým fotbalem bychom se chtěli prezentovat. Aktivní hra všech hráčů, maximální nasazení a týmový duch doplněný o nadšení z fotbalu by měl být hlavním motivem, proč fotbal vůbec hrát. Soupeře jsme od začátku zatlačili a bylo vidět, že se teprve v nové sezóně rozkoukává a že se jedná o první utkání. Naše hra měla spoustu krásných momentů, ale i hrubých chyb, které soupeř nedokázal potrestat a tak skončilo utkání krutým výsledkem pro domácí.

            Na našem týmu je vidět, že pomalu dozrává a pokud udrží správný směr, tak nás čeká skvělá sezóna, plná krásného fotbalu a dramatických okamžiků. Je vidět, že kluky fotbal baví a vědí, co mají hrát. Děkuji všem hráčům, za předvedený výkon. Zůstaňme však nohama na zemi, další těžké fotbalové bitvy nás čekají, protože tato soutěž nemá slabých soupeřů.

 

Petr Nedvěd – trenér

 

Podrobnosti

Datum zápasu Čas League Sezóna
26.8.2018 9:30 Krajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/19 2018 / 2019

Výsledky

KlubStav 1. poločasStav 2. poločasCelkový počet gólůVýsledek
Union Čelákovice000Prohra
SK Zeleneč – Starší žáci6612Výhra