SK Zeleneč
Oficiální stránky klubu

SK Zeleneč – SK Městec Králové

Report

„Po nepovedeném prvním kole, kde nás stálo patnáct minut druhé půle body, jsme chtěli uspět a ukázat, že do soutěže patříme. Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně a vytvořit na soupeře tlak. To se bohužel nestalo, soupeř byl v prvních minutách aktivnější a dostal se i do šancí ale podržel nás náš brankář. Potom se hra začala vyrovnávat a my jsme se dostali do hry a do tempa, kdy jsme byli více na balonu a vytvořili si spoustu standardních situací, ale bohužel jsme je nedokázali proměnit. Ve druhé půli jsme pokračovali aktivně, ale bohužel z našeho rohu využil soupeř brejk. Nám se podařilo v poslední minutě vyrovnat a i když jsme chtěli tři body, tak remízu bereme všemi deseti, uvedl domácí hráč David Havierník.

„My jsme hráli velice dobře takticky. Soupeř sice kombinoval, ale jen na vlastní polovině a nemohl se do nás dostat. My jsme hráli hlavně na brejky, jenže situace jsme nedokázali proměnit nekvalitou ve finální fázi. Pak jsme dali branku, nadále jsme dobře drželi blok a dobře jsme se posouvali. Domácí neměli snad ani jednu střelu mezi tyče. Nakonec však vyrovnali po jedné individuální chybě. Měli jsme vyhrát, bod ze Zelenče je ztráta. Velmi solidní výkon podali opět rozhodčí,“ vyprávěl po utkání hrající trenér hostujícího mužstva Jan Šmidrkal.

Branky: 90+2. Skuček – 56. Tošovský. Poločas: 0:0.
Zdroj: https://nymbursky.denik.cz/fotbal-kraj/i-b-trida-obe-okresni-derby-vyhrali-hoste-semice-v-sadske-vykan-v-milovicich-202.html

Podrobnosti

Datum zápasu Čas League Sezóna
28.8.2022 17:00 1B třída SKFS skupina C - A tým 2022/23 2022 / 2023

Výsledky

KlubStav 1. poločasStav 2. poločasCelkový počet gólůVýsledek
SK Zeleneč – A tým011Remíza
SK Městec Králové011Remíza