SK Zeleneč
Oficiální stránky klubu

SK Zeleneč(dorost) – SK Labský Kostelec

Report

       První utkání na domácím hřišti v roce 2020 odehrál dorost v přípravném utkání proti týmu z Kostelce nad Labem. Trenérem soupeře je p.Balog, který před pár lety společně s p. Kloučkem a celkem úspěšně vedli naše áčko v 1.A třídě.  

Samotné utkání nenabídlo příliš pohledný fotbal, vždyt se taky hráči společně soupeři postavili poprvé od února. Pozitivem určitě bylo že se do přípravy již zapojili hráči ročníku 2005, kteří by za normálních okolností ještě hráli o kategorii níže. Tím jak vše s jarním soutěžením dopadlo jsme již všechny hráče již se týkal přesun o kategorii výše  ve všech týmech posunuli budou tak mít více času na adaptaci v nové kategorii i na spoluhráče.  

V samotném utkání hosté přečkali počáteční nápor domácích a v 17.min po přečíslení domácí obrany se ujali vedení 1:0.  Domácí se sice snažili vyrovnat,  ale nedokázali se dostat přes dobrou obranu hostí a tak jediným světlejším momentem byla nastřelená tyč hostující branky. 

Ve druhém poločase se obraz příliš neměnil hosté pozorně bránili a domácí měli územní převahu, ale kvůli příliš pomalé hře se nedostaváli do šancí. Až v samotném závěru kdy soupeři evidentně docházeli síli se po akci T.Luhana prosadil D.Moudrý a v 85.min vyrovnal. V 90.min pak překonal hostujícího brankáře ještě T.Luhan a překlopil tak výsledek na konečný stav 2:1 pro domácí.   /pk/

Podrobnosti

Datum zápasu Čas League Sezóna
17.5.2020 10:15 Přípravné utkání 2019 / 2020

Hřiště

SK Zeleneč
Bezručova 439, 250 91 Zeleneč, Česko

Výsledky

KlubStav 1. poločasStav 2. poločasCelkový počet gólůVýsledek
SK Zeleneč – Dorost022Výhra
SK Labský Kostelec101Prohra