SK Zeleneč
Oficiální stránky klubu

SK Zeleneč – FK Brandýs-Boleslav

Report

SŽ SK Zeleneč – FK Brandýs – Boleslav 4:2(4:1)

Branky: Moudrý 2, Bílek, Vaněk

 

Do druhého utkání v sezóně jsme vstupovali s několika změnami v sestavě a pouze dvěma hráči na střídání, kdy Kóča ještě nebyl úplně zdravý. Do základní sestavy tak oproti minulému utkání naskočili hned 3 hráči Roman, Kuky a Maty. Jelikož celou noc a první poločas pršelo, tak bylo otázkou, jak se naši borci s mokrým hřištěm a počasím poperou.

Kdo očekával nasazení a chuť do hry, jako jsme viděli v prvním utkáním, tak byl asi stejně překvapený jako já. Někteří hráči nechali bohužel chuť hrát a fotbalovou chytrost doma nebo u babičky a na jejich výkonu to bylo bohužel rapidně znát. I přesto jsme vstoupili do utkání fotbalově, drželi míč a vytvářeli si postupně brankové příležitosti. Soupeř hrozil z nebezpečných brejků, kdy těžil z velmi rychlého útočníka, se kterým si však poradil Tomáš Otradovec, který s ním sváděl neúnavné sprinterské souboje. Po brance Matyho a Davida jsme se dostali do vedení, které nám ale dlouho nevydrželo a soupeř z první větší šance snížil na 2:1. Tato branka nás nakopla a nejprve šťastně zahraným přímým kopem Domiše a nechytatelnou hlavičkou Davida jsme se dostali do poločasového vedení 4:1.

Do druhého poločasu jsme vstupovali bez možnosti střídání, soupeř nás zatlačil a rychle vstřelil branku na 4:2. Po této brance jsme se nadechli k několikaminutovému náporu, kdy jsme soupeře uvěznili v jeho šestnáctce, ale branku jsme nevstřelili. Následně se zbytek utkání odvíjel ve středu hřiště, kdy to zejména z naší strany byla hra plná nepřesností.

Toto utkání a zejména druhá půle nám ukázala, že se naše hra nefunguje, pokud všichni hráči nehrají na maximu svých možností. Dnes toho bylo opravdu hodně, co nefungovalo, ale největší zklamání jsem viděl v tom, že někteří hráči bohužel nevystoupili ze své komfortní zóny a nemákli pro tým. Pozitivně pak vidím přístup zbylých hráčů, kteří se vydali na maximum a zejména díky jejich nasazení, jsme dnes vyhráli. Za dnešní utkání chválím výkon Davida Moudrého za neutuchající bojovnost, Otraďáka a Lukyho za skvělou součinnost při bránění. Doufám, že příští utkání budeme opět všichni a hráči budou hrát fotbal, který je baví a nám ostatním dělá radost.

 

Petr Nedvěd – trenér

Podrobnosti

Datum zápasu Čas League Sezóna
1.9.2018 9:30 Krajský přebor SKFS sk.B st. žáci 2018/19 2018 / 2019

Hřiště

SK Zeleneč
Bezručova 439, 250 91 Zeleneč, Česko

Výsledky

KlubStav 1. poločasStav 2. poločasCelkový počet gólůVýsledek
SK Zeleneč – Starší žáci404Výhra
FK Brandýs-Boleslav112Prohra