SK Zeleneč
Oficiální stránky klubu

SK Český Brod B – SK Zeleneč A

Report

   První přátelské utkání sehrálo naše áčko na hřišti v Kounicích proti Českému Brodu B. Pro Český Brod se jednalo o poslední přípravné utkání neboť již následující týden nastoupí v Mnichově Hradišti k prvnímu utkání 1.A třídy. Začátek utkání našemu týmu vůbec nevyšel a po hrubých chybách a nedůrazu v obraně šel soupeř rychle do vedení 2:0. Na našem týmu byla vidět nesehranost a tak bylo k vidění řada nepřesností a nedorozumění. První poločas tak skončil po rozpačitém výkonu 4:0.

    Do druhého poločasu jsme udělali řadu změn v sestavě. Dokázali jsme se srovnat s rychlou hrou soupeře a získali jsme převahu ve středu hřiště. Po pěkné akci se dostal k zakončení Skalický, bohužel jeho střela skončila na tyči a následnou dorážku Remeše vyhlavičkoval na čáře obránce soupeře. Odměnou za zlepšený výkon ve druhém poločase byla branka Skalického, když z půlky hřiště postupoval sám na brankáře a zkušeně poslal míč k tyči. Utkání skončilo výsledkem 4:1 pro Český Brod. Náš tým má stále tři týdny na zlepšení, musíme se odrazit hlavně od výkonu ve druhé půli a uvědomit si, že už nejsme na dovolené.

Sestava SK Zeleneč :

      1.Poločas:  Štefek- Ešner, Janoušek, Skuček, Kalenda- Topol- Vitvera, Tyšer, Larva, Nevařil- Javůrek

  1. Poločas:Procházka- Punčochář, Skuček, Fejt, Tyšer- Javůrek- Vitvera, Hajný, Janoušek, Remeš- Skalický  /LT/

 

Kolínský deník: 

Českobrodské béčko zakončilo přípravné zápasy výhrou

Kounice – Úspěšnou generálku mají za sebou fotbalisté českobrodské rezervy. Na hřišti v Kounicích si nováček I. A třídy poradil s celkem Zelenče a po výhře 4:1 se tak dokázal pozitivně naladit před ostrým startem nového ročníku. 

„První poločas byl z naší strany velice dobrý. Drželi jsme míč, kontrolovali hru a soupeře nepouštěli k vážnějšímu ohrožení naší branky. Naopak my jsme si kromě čtyř gólů dokázali vypracovat další šance, které už se nám nepodařilo proměnit. Druhý poločas ovlivnilo prostřídání sestavy a už to nebylo ono. Hra byla kostrbatá a soupeř se dostával víc do hry, dokázal vstřelit branku a pak tam měl ještě pár šancí. Takže druhá půle už byla slabší,“ popsal poslední přípravný zápas trenér Českého Brodu Jindřich Stejskal.

Branky: Souček 2, Hubáček, Šťastný. Poločas: 4:0.

Český Brod B: Vymazal – Miňovský, Skořepa, Nekolný, Čermák – M. Gajdasz, Souček, Moško, Hubáček, Plašil – Šťastný. Střídali: Gajdasz, Kohout, Ravizza, Svoboda.

 

 

Podrobnosti

Datum zápasu Čas League Sezóna
5.8.2017 10:30 Přípravné utkání - 2017/18 2017 / 2018

Hřiště

Sokol Kounice
Kounice 483, 289 15 Kounice, Česko

Výsledky

KlubStav 1. poločasStav 2. poločasCelkový počet gólůVýsledek
SK Český Brod404Výhra
SK Zeleneč – A tým011Prohra