Oficiální stránky klubu

SK Zeleneč – Sokol Klecany

9.4.2017

Report

Ve 20.kole dorostenci hostili mladší dorost Klecan, záměrně píši „mladší“ jelikož soupeř přivezl hráče výhradně z ročníků 2000 a 2001. Hned v první minutě byl v pokutovém území hostů faulován Robert Sládek a Jaromír Jindra nařízený pokutový kop proměnil 1:0. Po celý první poločas měli domácí převahu, ale žalostná koncovka a velmi dobrý výkon brankáře hostí nedovolil navýšení skóre. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky a několikrát nebezpečně ohrozili domácí branku. Ve druhém poločase hosté z podobné situace vyrovnali. Dlouhý výkop gólmana dobře neodhadl M.Fejt a jelikož ho nikdo z kolegů nezajistil postupoval hostující hráč sám na gólmana, kterého překonal 1:1. Domácí se nevzdali a nadále neúnavně obléhali hostující branku až se po centru z pravé strany prosadil Zdeněk Kalát 2:1. V závěru ještě přidal třetí gól Robert Sládek a potvrdil tak domácím vítězství 3:1. Hosté však předvedli velmi dobrý výkon podpořený  kvalitními individuálními schopnostmi některých hráčů a v budoucnu  budou určitě hrát o nejvyšší příčky.