Oficiální stránky klubu

SK Zeleneč A – Úvaly B

2.4.2017

Report

Ve druhém jarním kole, celkově 15tém Áčko hostilo rezervu SK Úvaly. Jak to již u těchto týmů bývá je i Úvalská rezerva poskládaná ze starších a zkušených fotbalistů namátkou gólman 68 ročník, dále pak „Šindy“ 74 atd. Pouze dva hráči v jejich sestavě byli mladší než náš nejstarší Jirka Janoušek, který si minule v Hovorčovicích „odseděl“ jednozápasový trest za vyloučení v posledním podzimním  kole ve Škvorci a tak mohl nastoupit. V prvním poločase byli naši hráči aktivnější, ale prosadit se v pokutovém území a výrazněji ohrozit hostujícího brankáře se příliš nedařilo, většina akci skončila již v předfinální fázi. Hosté kontrovali pouze ojediněle, jednu nebezpečnou střelu likvidoval brankář Luboš Štefek. Úvod druhého poločasu se domácím povedl, Lukáš Černohlávek zatáhl míč po levé straně a napříč pokutovým území ho předložil z druhé strany nabíhajícímu Jakubovi Nevařilovi a ten otevřel skóre 1:0. O pět min. později neudržel nervy na uzdě hostující Hanák, který sprostě vynadal mladičké sudí Ložkové a uviděl červenou kartu. Přesilovku využil střídající Filip Larva, který střelou z 25ti metrů stanovil konečný výsledek 2:0 a potvrdil důležité tři body před cestou na „horkou půdu“ do Mukařova. /pk/