Oficiální stránky klubu

SK Votice – SK Zeleneč

18.11.2017

Report

K poslednímu utkání cestoval dorost do Votic a jednalo se o „utkání podzimu“. Oba týmy jsou na samém vrcholu tabulky a při naprosto shodném skóre je dělily tři body ve prospěch našeho týmu. Utkání se odehrálo na hřišti s umělou trávou a úvod patřil domácím, kteří již ve čtvrté minutě využili zaváhání hostující obrany a ujali se vedení 1:0. Hostům přeci jen déle trvala adaptace na tento povrch a jiný odskok míče. Postupně však přebírali iniciativu a krátce po začátku druhého poločasu bylo srovnáno. V pokutovém území byl faulován Matěj Nevařil a kapitán Martin Šimon pokutový kop proměnil 1:1. Stejný hráč střelou o tyč stav na ukazateli otočil ve prospěch hostů 1:2. Čtvrt hodiny před koncem upravil na konečných 1:3 nejlepší střelec týmu Petr Herian a svým 31 gólem v podzimní části uzavřel pro zelenečský dorost úspěšný fotbalový rok 2017. Po jarním celkovém vítězství 1.A třídě sk.B byl dorost nalosován do skupiny D a tak s nikým ze soupeřů se v minulé sezoně nepotkal. Ovšem zcela neznámí soupeři byli motivací nepodcenit jediné utkání, navíc hned trojice týmů v loňské sezoně hrála Krajský přebor (Votice, Kunice, Jílové) a do 1A třídy šli víceméně dobrovolně a ze stejných důvodů proč náš tým nemohl do této soutěže postoupit – nedáme dohromady mladší a starší dorost. Celková bilance z odehraných 14ti zápasů 13 výher a 1 remíza při skóre 98:13!!  P.S. FK Radošovice odstoupilo tři kola před koncem podzimní části ze soutěže a tak náš tým přišel v redukované tabulce o 3 body a 10 nastřílených branek. /pk/