Oficiální stránky klubu

Odolená Voda – SK Zeleneč A

22.4.2017

Report

V 18.kole sehrálo Áčko zápas v Odolené Vodě. Asi na nejlepší trávě v okrese se hrál vyrovnaný první poločas, náš tým hrál po větru, ale této výhody příliš nevyužíval. I tak se ve 32. min tě ujal vedení zásluhou proměněného pokutového kopu P. Slanským nařízeným po faulu na St.Spitzera 0:1. Ve druhém poločase se čekal od domácích tlak, ale byli to hosté, kteří drželi míč a domácí do šancí nepouštěli. Bohužel se však opět nevyvarovali červené karty, už čtvrté v řadě na soupeřových hřištích! Tentokrát se hříšníkem stal Filip Larva, který faulem za žlutou kartu na polovině hřiště zastavil domácího hráče, bohužel to byla již druhá v utkání a tak uviděl zákonitě červenou, necelou půlhodinu před koncem zápasu. Vzápětí se však hostům zdařila rychlá akce na jejím konci byl Zdeněk Kalát, který zvýšil na 2:0 pro hosty. Domácí však začali získávat zásluhou početní výhody převahu a osm minut před koncem vstřelili kontaktní gól  1:2. V samém závěru se vystřídali šance na obou stranách, se skórem žádná již nepohnula a tak zůstal stav 1:2 až do závěrečného hvizdu./pk/