Oficiální stránky klubu

Hrusice – SK Zeleneč A

29.4.2017

Report

Poslední dubnový zápas sehrálo Áčko v Hrusicích,  čekal nás tým, který v jarních zápasech prohrál pouze jednou a ještě až na penalty ve Vyžlovce a byl na čtvrtém místě tabulky. Náš tým začal velmi dobře, od prvních minut držel soupeře před vlastní brankou a dostal se do několika dobrých příležitostí ke skórování. Překonat domácího brankáře se povedlo až Karlu Punčochářovi po půlhodině hry nejprve střelou „zpoza“ šestnáctky orazítkoval břevno, míč však zůstal ve hře a po několika přihrávkách se vrátil zpět k neustále volnému Punčochářovi a ten z totožného místa již trefil pravý horní roh domácí branky 0:1. Domácí následně přidali na důrazu v osobních soubojích, větší agresivitě a převzali iniciativu  i když některé zákroky byli pomalu na „trestní oznámení“. Pět minut před přestávkou si naši obránci dobře neobsadili domácí krajní záložníky a po centru z levé strany se prosadil domácí hráč přes střelce naší branky a srovnal na 1:1. V samém závěru prvního poločasu měli domácí ještě jednu příležitost k otočení stavu, kterou s velkou dávkou štěstí naše obrana s brankářem odvrátili. Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím a po nacvičeném signálu při rohovém kopu nechali naši hráči poněkud volného exligového Davida Zoubka a ten výstavní střelou z voleje přehoupl skóre na stranu domácích 2:1. Naši hráči se po krátkém útlumu ze ztráty vedení dostali zpět do hry a pomohl také střídající Lukáš Černohlávek, který protlačil míč za záda domácího brankáře 2:2. Po vyrovnávací brance se aktivita opět výrazněji přelila na naše kopačky. Vítěznou branku vstřelil Pavel Slánský. Domácím v závěru znatelně docházeli síly a navíc přišli o jednoho hráče, který dostal za další nešetrný zákrok červenou kartu. Po vítězství v „Odolce“ se tak týmu povedlo přivézt tři body i z Hrusic. V neděli se tým přestaví doma proti rezervě Kunic./pk/